Lesrooster

Wil uw kind een proefles volgen, stuur dan een mail naar: proefles@attilahouten.nl.

Vermeld in deze mail de voor en achternaam en geboortedatum van uw kind en geef aan in welke groep uw kind naar school gaat (indien van toepassing). De voorkeur voor een groep of locatie kunt u ook aan ons doorgeven.

Zodra onze lessen weer starten volgen er in veel van onze groepen kinderen die op de wachtlijst staan proeflessen. Hierdoor kunnen wij voor een groot deel van onze groepen voorlopig niet aangeven of er ruimte is voor nieuwe leden. In de loop van de maand september zal dit duidelijk worden en worden aanpassingen doorgevoerd op ons lesrooster.

In volle groepen kunnen geen proeflessen gevolgd worden.

Blauwe = Groep alleen te volgen op uitnodiging.

Oranje = Groep is bijna vol, beperkt plaatsen voor nieuwe leden. 

Rode = Groep is vol, geen plaats voor nieuwe leden.

Dit lesrooster is geldig tot de start van de zomervakantie 2024.

De Bijenkorf  – Riddersborch 145 (tijdelijke locatie i.v.m. nieuwbouw De Julianazaal)

Dag Tijd Groep
Maandag 17.30 - 19.00 uur Selectie Turnen Heren
Maandag 18.45 - 20.15 uur Selectie Turnen Heren
Maandag 20.15 - 21.15 uur Dames vanaf 18 jaar, toestellen
Dinsdag 18.00 - 19.00 uur Meisjes groep 7
Dinsdag 19.00 - 20.00 uur Meisjes Voortgezet Onderwijs 1
Dinsdag 20.00 - 21.00 uur Meisjes Voortgezet Onderwijs 2
Woensdag 16.30 - 17.30 uur Meisjes groep 4
Woensdag 17.30 - 18.30 uur Meisjes groep 5
Woensdag 18.30 - 19.30 uur Meisjes groep 6
Woensdag 20.00 - 21.00 uur Dames recreatief, geen toestellen
Donderdag 18.45 - 19.45 uur Meisjes groep 7
Donderdag 19.45 - 20.45 uur Meisjes groep 8
Vrijdag 18.00 - 19.00 uur Jongens groep 3-4-5
Vrijdag 19.00 - 20.00 uur Jongens groep 6-7-8 en ouder
Zaterdag 09.00 - 09.45 uur Peuter - ouder gym (2 jaar)
Zaterdag 09.45 - 10.30 uur Jongens groep 1-2
Zaterdag 10.30 - 11.15 uur Meisjes groep 1-2
Zaterdag 11.15 - 12.15 uur Meisjes groep 3

De Velduil (voorheen Klavertje Vier) – Eggeveld 2 (Houten Noord-Oost)

Dag Tijd Groep
Zaterdag 09.00 - 10.00 uur Meisjes groep 3
Zaterdag 10.00 - 11.00 uur Meisjes groep 4
Zaterdag 11.00 - 12.00 uur Meisjes groep 5
Zaterdag 12.00 - 13.00 uur Meisjes groep 6

De Vlinder – Bloesemtuin 17 (Houten Zuid)

Dag Tijd Groep
Woensdag 17.30 - 18.30 uur Meisjes groep 5
Woensdag 18.30 - 19.30 uur Meisjes groep 6
Zaterdag 09.00 - 09.45 uur Peuter - ouder gym (2 jaar)
Zaterdag 09.45 - 10.30 uur Peuters 3 jaar (zonder ouders)
Zaterdag 10.30 - 11.15 uur Meisjes groep 1-2
Zaterdag 11.15 - 12.15 uur Meisjes groep 3
Zaterdag 12.15 - 13.15 uur Meisjes groep 4

De Slinger – De Slinger 44 (Centrum)

Dag Tijd Groep
Maandag 17.00 - 18.30 uur Selectie Turnen Dames
Maandag 18.15 - 20.00 uur Selectie Turnen Dames
Woensdag 16.30 - 18.00 uur Selectie Turnen Dames
Woensdag 18.00 - 20.00 uur Selectie Turnen Dames en Selectie Turnen Heren Groot
Donderdag 17.00 - 18.30 uur Selectie Turnen Heren
Donderdag 18.30 - 20.30 uur Turnplus meisjes
Vrijdag 16.30 - 18.00 uur Selectie Turnen Dames
Vrijdag 17.45 - 19.30 uur Selectie Turnen Dames

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.